İçime Sindiremiyorum

İçime Sindiremiyorum
Ayfer AYTAÇ tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 09 Ağustos 2014 09:16


GÜZELLİKLER DURUKEN ÇİRKİNLİĞİ TERCİH ETMİŞİZ.

altHayli zaman var ki, bir türlü içime sindiremiyorum. Adına AB denen, zavallı, taharetlenmeyi bilmeyen, bir takım yaratıklar müracaat ettiler, biz dediler, aile boyu zina içinde yaşıyoruz, çoluk çocuk kaygısı, geleceği taşımıyoruz. Günümüzü gün ediyoruz. Neden sizin kanunlarınızda zina suç olarak gösteriliyor? Niçin sizin insanlarınız özgürce hayatını yaşamıyor. Eğer bizim birliğimize katılmak istiyorsanız, siz de kanunlarınızdan zinayı suç olmaktan çıkarın. İnsanlara açılı saçılma, istediği kişiyle birlikte yaşama özgürlüğü verin, sonra bir daha durum değerlendirmesi yaparız, dediler. Maalesef, Meclisimiz de bu rezil teklifi kabul etti. Ondan sonra, fuhuş rezaleti haddini aştı. Hiç ummadığımız şehirlerimizin meydanlarında alelade giyimler ve alenen harama davetiyeler arttı.  

Her gün sokaklarda binlerce fuhuş resimleri dağıtılıyor. Yerlere saçılıyor. Hele büyük şehirlerin kaldırımları yüzlerce fuhuş ve sapık resimleriyle dolu; aynı fotoğrafların binlercesi okulların önlerinde dolu… Büyük şehirlerde namlı caddeler mevcut. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve daha nicelerinde belli mekânlar her gece, sapıkların, travestilerin, homoseksüellerin müşteri bekledikleri mekân oldu. Üstelik bu yerlere saçılan on binlerce fotoğrafın üzerinde, telefon numaraları var. Ve bu rezalet, ne zamandır devam ediyor. Hayret doğrusu güzel ülkemizin, erenler, evliyalar diyarlarımızın mekânları olan yerlerde rezalet yaşamlar almış başını gidiyor. Gavurun istediği bir gözse, biz vermişiz bir söze, iki göz. Allah muhafaza etsin, gidişatın sonu uçurum… Acaba zinayı suç olmaktan çıkartanların vicdanları sızlamıyor mu?

Kimsenin inancından ben sorumlu değilim ama âcizane uyarmak da görevim dinim İslam emrediyor... Fark ettim ki bu Siyonistler kadınların içlerini gösteren (transparan) bir sürü kıyafet üretiyorlar yakında zaten sütyenle donla gezecekler merak ettiğim ondan sonra neyle gezecekler benden söylemesi bu göğüslerini açıp kolsuz ismini de bilmiyorum bir elbise de değil, neyse onu giyiyorlar ya işte; o tür kadınların derileri yanmış oluyor. vücutlarında benek benek oluyor. Kendilerini böyle pek güzel sanıyorlar, ama çok çirkin oluyorlar... Bir de anlamadığım kadınlar neden bacaklarını, göğüslerini gösterme gereği duyuyorlar? Yani ne oluyor göğüslerini salınca, bacaklarını açınca ne oluyor? Dininden uzaklaşıyor, başka ne olsun. Gavurun istediği de bu, uyanık olmak lazım. Dua ediyorum onlar için hepimiz için Allah-u Teâlâ doğruyu güzeli göstersin hepimize diye... Âmin…