TEŞEKKÜR EDİYORUM

İnsanın kendine yapacağı en büyük iyilik önce işe kendi kafasını ve gönlünü temizlemekle başlamasıdır. İnsanın gönül âlemi kinler ve nefretlerle doluyken değil manevi, maddi güzellikleri bile göremez, algılayamaz, özümleyemez. Allah’ım desek, şu ana kadar beni kıran, inciten, üzen, ağlatan ne kadar insan varsa senin aşkına, Resul’unun aşkına hepsini bağışlıyorum. Sen de bağışla Yarabbi. Bu dua önce kendimizi rahatlatacaktır. 

Hayat olayları baştan sona görünmez iplikIerle birbirine bağlıdır. Bazen haksız yere kırdığımız bir kalp, bizi bir ömür boyu sürüm sürüm süründürebilir. Bazen yıllarca önce Allah rızası için yaptığımız bir iyilik, yıllar sonra bizi bir sıkıntıdan, bir hastalıktan, bir felâketten kurtarabilir.

Devamını oku...

TEŞEKKÜR EDİYORUM
Ayfer AYTAÇ tarafından yazıldı.   
Salı, 14 Mart 2017 10:56

alt

Doğum günümü kutlayan ve iyi dileklerde bulunan tüm dost,akrabam ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Seviyorum sizi.

Üstteki resim, hayatımda sevdiğim ve benimsediğim nadir insanlardan biri olan Asiye kızımın özel bir çalışması. Şahsıma, doğum günüm namına yoğun dersleri arasında vakit ayırıp özenle hazırlamış. Bu güzel insana yürekten teşekkür ediyorum. Emeğine, göznuruna sağlıklar diliyorum. İyi ki hayat yolculuğumda karşıma çıkan güzelliklerden biri oldu. Onu kalpten seviyorum ve içtenlikle hayatı boyunca mutluluklar, başarılar temenni ediyorum. Dualarımla yanındayım can kız, gönlünden geçenlerin yaşamına yansımasını, tüm güzelliklerin çevrende toplanıp sağlıklı bir hayat sürmeni, senin için Mevla"mdan diliyorum. Selam ve sevgilerimle.

Resmin altına "ayferaytac.com" amblemini ben ilava ettim. Nedeni, bu güzel ve özel çalışmanın hem şahsıma, hem sayfama ait olduğunu belirrtmek içindir. Sayfamın takipçileri umarım alıntı yaparken kul hakkına riayet ederler ve emeğe saygı gösterirler. Teşekkürlerimle...

 
 

Turkish Arabic English