Başımızın Tacı Ramazan Hoşgeldin

1436 HİCRİ YILBAŞI, TÜM İSLAM ÂLEMİNE VE İNSANLIĞA HAYIRLI OLSUN. AKAN GÖZYAŞLARI SONA ERSİN, İNSANLAR BUGÜNDEN SONRASINDA BARIŞ VE HUZUR İÇERİSİNDE HAYATLARINI SÜRDÜRSÜNLER İNŞALLAH.

Genellikle birçok kimseler yeni bir yıla girerken bir takım kararlar alırlar. Uygulanır, uygulanmaz, o ayrı mesele. Önce işe bir genel af ile başlasak nasıl olur acaba? Allahım desek, şu ana kadar beni kıran, inciten, üzen, ağlatan ne kadar insan varsa senin aşkına, Resul’unun aşkına hepsini bağışlıyorum. Sen de bağışla Yarabbi. Eğer onlarda bir hakkım kalmışsa hepsine ana sütü gibi helal ediyorum. Allahım, O insanların iki dünyasını cennet et, çocuklarının mürüvvetini göster. Onları yaşadıkları toplumda ençok sevilen, sayılan, el üstünde tutulan insanlardan eyle inşaallah...

Hicri yeni senemizin en büyük hayırlara ve esenliklere vesile olmasını temenni eder selam, saygı ve sevgilerimizi sunarım.

Devamını oku...

Başımızın Tacı Ramazan Hoşgeldin
Ayfer AYTAÇ tarafından yazıldı.   
Pazar, 07 Temmuz 2013 18:24

Mübarek Ramazan-ı şerifi hayr temennilerimle kutlarım...Rabbim bu mübarek ayda tutacagımız oruçlarımızı, kılacagımız namazlarımızı, iftarlarımızı, hayır ve hasenatlarımızı yüce dergahında kabul etsin ve bizden razı olalacağı oruç tutmamızı nasip etsin, Amin.

alt
 
Evet işte geldi onbir ayın sultanı, işte geldi Mübarek Ramazan, başımızın tacı, gönüllerimizin huzuru...Bu mübarek ay, bereket ayı, magfiret ayı, rahmet ayı. Şeytanların zincire vurulma zamanı. 
 
RABBİM TÜM İSLAM ALEMİNE MÜBAREK RAMAZAN AYINI HAYIRLI KILSIN VE TÜM İSLAM ALEMINE HUZURLU MUTLU NEŞELI SABIRLI ORUÇLAR NASIP ETSIN İNŞALLAH..
SOFRAALARIMIZA BEREKET HELAL KAZANÇ NASIP ETSİN...
 
SICAKTA TUTAMAM DİYENLERE TUTMA KOLAYLIĞI VERSİN, ZİRA DÜNYALIK SICAK, SICAK DEGİL. CEHENNEM SICAGI BELKİ BİN BETER. RABBİM CÜMLE ÜMMETİ CEHENNEM AZABINDAN AZAT ETSIN. RABBIM KENDISINE KUL, MÜBAREK PEYGAMBERİMİZE HAYIRLI ÜMMET ETSIN İNŞALLAH...
 
RABBİM ŞİMDIDEN TUTACAGIMIZ ORUÇLARI KABUL ETSIN İNŞALLAH... RAMAZANA VE ORUÇ TUTMAYA BİZE ÖMÜR İHSAN ETSIN İNŞALLAH AMİN .
 
Hz. Muhammed (s.a.v) buyuruyor: “Ramazan ayının hilalı görününce cehennemin kapıları bağlanır, cennetin kapıları açılır və şeytanlar zincirlenirler.”
 
 
BismillaihirRahmanirRahim 
 Mü'min asla Yalan Söylemez 
 (Ahir zaman peygmamberi iki cihan serveri Hz Muhammed sav)
 mübarek Şabani şerifin son günü
 Evliyaullaha olan teslimiyetini gözden geçir 
 Tövbe kapısına yönel ama önce Kalbini kinden fitneden fesattan hasetten 
 Dilini yalandan arindir ki 
 Ramazanı Şerifin lezzetini tadabilesin 
 ac kalmaktan ileri gitmeyen bir ibadete degil 
 Karşılığı anca Allah cc Sübhane veteala hazretlerinde olan Ramazana Hazırlanalım.
 
 
 

Turkish Arabic English
Ayfer AYTAÇ
Ayfer AYTAÇ
Târık İLERİ
Târık İLERİ
Aytaç İLERİ
Aytaç İLERİ
Volkan İLERİ
Volkan İLERİ
Furkan İLERİ
Furkan İLERİ